طرح ضیافت دوره ی مجازی ماه مبارک رمضان

ویژه دانشجویان حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شاهرود


با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دانشجویان می توانند با گذراندن دروس صوتی استاد عابدینی، درسی را که در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان اخذ نمودند ، تطبیق دهند .
لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید :

۱. این دوره با یکی از دروس اخلاق اسلامی (آئین زندگی) ، تفسیر موضوعی قرآن یا نهج البلاغه ، اندیشه اسلامی ۱ ، اندیشه اسلامی ۲ ، دانش خانواده قابل تطبیق می باشد .

۲. دانشجویانی که ۱۰ جلسه از این دوره را بگذرانند علاوه بر حضور ۱۴ جلسه آموزشی در لیست حضور و غیاب ، دیگر نیازی به شرکت در امتحان کتبی پایان ترم نمی باشند .

۳. در صورتی که دانشجو تعدادی از جلسات مجازی سایت نهاد را گذرانده است ، می تواند مابقی آن را با گذراندن هر جلسه صوتی استاد عابدینی که معادل با سه جلسه دوره مجازی سایت نهاد (ec.nahad.ir) می باشد ، تطبیق دهند .

۴. دانشجویانی که تمام دوره مجازی (۲۴ جلسه) خود را در سایت ( ec.nahad.ir ) نهاد مرکز گذرانده اند ، با گوش دادن ۳ جلسه صوت استاد عابدینی و نوشتن خلاصه نویسی به صورت دستنویس، دیگر نیاز به شرکت در امتحان کتبی پایان ترم نمی باشند.

۵. دانشجویان باید با گذراندن هر جلسه صوتی استاد عابدینی ،حداقل ۲ صفحه A4 خلاصه نویسی حتما انجام دهند .

۶. مهلت ارسال خلاصه نویسی (که فقط به صورت دست نویس قابل قبول می باشد) به آموزش حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۹ می باشد .

۷. این دوره مخصوص دانشجویانی می باشد که دروس معارف خود را در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز شاهرود اخذ نموده اند .

۸. برای دریافت فایل های صوتی روی اسم جلسه کلیک کنید .