چاپ کردن این صفحه
سه شنبه, 16 مرداد 1397 17:06

دوره های مجازی ویژه تعطیلی اضطراری دانشگاه ها

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(28 رای‌ها)
 
دوره های مجازی ویژه تعطیلی اضطراری دانشگاه ها

با توجه به تعطیلی دانشگاه در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، کلیه دانشجویان این مرکز موظف هستند طبق دروس انتخابی خود که ذیلا توضیح داده شده، در دوره های مجازی بطور کامل شرکت کرده و گواهی آن را پس از تعطیلات به اساتید مربوطه تحویل دهند.

  • ضمنا گواهی دوره های مجازی که حداقل در مجموع باید 24 جلسه باشد با ارائه به استاد مربوطه 14 جلسه حضور برای شما لحاظ می گردد.
  • در صورت تشکیل کلاس ها بعد از تعطیلات دانشگاه ها برای 2 جلسه باقی مانده ،باید به صورت حضوری گذرانده شود .
  • انجام آموزش مجازی مذکور توسط دانشجو ، علاوه بر جبران جلسات لغو شده حداکثر تا 15 نمره از 20 نمره آزمون کتبی پایان نیمسال را به خود اختصاص خواهد داد .
  • به ازای تعداد جلسات یا درس مازادی که توسط دانشجو گذرانده می شود ، تا سقف 2 نمره به عنوان نمره مازاد و فعالیت کلاسی در نظر گرفته خواهد شد .
  • حداقل نمره برای قبولی دوره های مجازی 14 ( چهارده ) می باشد.
  • محتوای دروس مجازی هر فرد جزو منابع امتحانی پایان ترمش می باشد .
  • دانشجویانی که درس انقلاب اسلامی اخذ نمودند بعلت دو استاد بودن این درس ، دوره مجازی هجده جلسه ای مرتبط به (استاد عباسی یا قزوینی) می باشد و شیش جلسه باقی مانده انقلاب اسلامی 2 که کلاس آن بعد از تعطیلات نوروزی تشکیل می شود و در صورت عدم تشکیل کلاس از طریق استاد مربوطه جناب آقای میرباقری به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

آموش ثبت نام :

ابتدا وارد سایت ec.nahad.ir شده و ثبت نام کنید./ سپس بخش ( داشبور دوره های ویژه تعطیلات اضطراری ) را انتخاب کنید. پس از ورود به بخش مربوطه ، با توجه به درس انتخاب شده در این مرکز ، درس را در سایت انتخاب و هر دوره ای که در آن درس تمایل دارید را مشاهده کنید.

 

دانشجویانی که با استاد میرباقری درس اخذ نموده اند صرفا برای گذراندن دوره های مجازی همان درس با خود استاد تماس حاصل نمایند. / درصورت عدم پاسخگویی استادمیرباقری ، نام خود و درس مربوطه را پیامک کنید./ شماره استاد 09192530050

و برای مابقی اساتید طبق روش بالا اقدام فرمایید.

 

در صورتی که پروفایل هدات خود را کامل نکرده اید نهایتا تا تاریخ 19 اسفند از طریق آموزشی که در لینک icsu.ir/asa است پروفایل را تکمیل کنید ،

و الا درس شما حذف می شود

 

 سوالات خود را زیر همین صفحه از طریق کامنت ارسال کنید

 

 

خواندن 19264 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399 14:23
دوره های مجازی ویژه تعطیلی اضطراری دانشگاه ها - 3.3 out of 5 based on 28 votes